ul. Gandhiego

Na ulicy Gandhiego 21 zachowany jest najlepszy pod względem urządzeń i wyposażenia schron w Łodzi.

Schron wygląda tak, jak wyglądał w latach powstania.

1. Schron pod budynkiem

Powierzchnia użytkowa: 97 m2

Pojemność: 140 osób

Rok budowy: 1959 r.

Rok budowy: 1959Powierzchnia 97 m2 mogła pomieścić 140 osób.Najlepiej zachowany schron w Łodzi. Czas zatrzymał się w miejscu.Wszystkie elementy oryginalne.

Publiée par Schrony w Łodzi sur Mardi 18 août 2015

Na ulicy Gandhiego znajdują bądź znajdowały się również inne schrony pod budynkami.

Poniżej lista schronów przy ulicy Gandhiego w Łodzi

AdresRok budowyPowierzchnia użytkowa m2Pojemność- ilość osób do ukrycia
Gandhiego 3195985120
Gandhiego 5195985121
Gandhiego 7195989127
Gandhiego 9195983120
Gandhiego 11195985121
Gandhiego 13195997140
Gandhiego 1519624666
Gandhiego 1719624767
Gandhiego 1919634666
Gandhiego 21195997140
Gandhiego 23196097140

Jeśli masz jakieś dodatkowe informacje o tych miejscach, podziel się tym w komentarzu poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *